| Zavolejte nám +420739056001

O NÁS

Společnost ProfiRepas s.r.o. a příslušné webové stránky specializující se na prodej a opravy různých automobilových součástí jsou jediným místem, které ke spolupráci v oblasti profesionální repase autodílů budete potřebovat, ať jste malý servis, dealer autodílů, prodejce vozů či majitel svého plechového miláčka a chcete mu dopřát originální kvalitu za cenu levné náhrady. 

Společnost ProfiRepas s.r.o. navazuje na dlouholetou praxi a zkušenosti s opravami automobilů a jejich součástí svých zakladatelů. Za mnoho let v servisní praxi jsme nasbírali řadu zkušeností i servisních tipů, které úspěšně předáváme při komunikaci s vámi dále, abychom vám tím usnadnili starosti a ušetřili mnohdy nemalé finanční prostředky vynaložené zbytečně, díky chybným krokům a úvahám. Naším hlavním cílem je dostát jménu společnosti ProfiRepas a dělat pro vás skutečně profesionální repas autodílů. 
 
Jste-li velký servis, menší opravna či jen domácí kutil, který si rád vše udělá sám, máte v případě poruchy kterékoliv automobilové součásti zpravidla 4 možnosti, jak problém vyřešit:
  1. zakoupit nový originál OE autodíl, kde je vysoká kvalita, ale i cena
  2. nový autodíl nižší kvality, zde je nižší cena a ve většině případů výrazně nižší kvalita a životnost
  3. navštívit vrakoviště, tady je cena i kvalita velmi rozporuplná a navíc odcházíte zcela bez záruky
  4. zakoupit repasovaný originální díl či nechat zrepasovat ten svůj porouchaný, výsledkem je nižší cena oproti OE, ovšem kvalita i záruka srovnatelná s novým dílem.
Díky spolupráci s námi se sami přesvědčíte, že je-li regenerace součásti provedena skutečně odborně, není třeba vyhazovat finance za pořízení nového dílu a můžete zvolit chytré řešení od nás.
Jedině díky tomu, že vše děláme s důrazem na maximální kvalitu a preciznost, můžeme nabídnout na většinu našeho sortimentu plnou záruku 24 měsíců.
 
Na spolupráci s vámi se těší: 
Bc. Michal Bělohlav a celý tým společnosti ProfiRepas s.r.o.